Hakkımızda

bizim hikayemiz

Buzsu Ailesi

Button's image

Buzsu Arıtma üstün kaliteli su arıtma teknolojileri sunmak amacıyla Bartın’da kurulmuştur ayrıca İstanbul’da Online Mağazacılık ofisi bulunmaktadır.  2014 yılından bu yana,  Buzsu Arıtma adı altında hizmet veren firmamız artık yeni yüzüyle Buzsu Arıtma Sistemleri olarak müşterilerine daha yakın ilişkiler geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Buzsu Arıtma Sistemleri olarak, sizlere en sağlıklı suyu sağlamak için ev tipi su arıtma cihazı ve iş yeri tipi su arıtma cihazlarını tedarik etmektir.

Buzsu Arıtma Sistemleri Arıtma’da çeşitlilik pompalı su arıtma cihazı ve pompasız su arıtma cihazı olarak şekillenmiştir. Sonrasında markalarımız ile ihtiyaca göre kategorize edilmiştir.

Buzsu Arıtma Sistemleri Kalitesi
Orjinal Markalar ve Kaliteli ürünlerin müşterilerimizde yaratmış olduğu güven, sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ve kurduğumuz iyi müşteri ilişkileri sayesinde kısa süre içinde sektördeki referans firmalardan biri konumuna gelmiş bulunmaktayız. Ürünlerimizde Sağlığa ve hijyene önem vermekteyiz, Dünya sağlık örgütünce (NSF) (WATER QUALITY) sertifikalı ürünlerimizle suyunuzun arıtımını yapmaktayız. Sloganımız “YAŞAM İÇİN SU, SU İÇİN BUZSU ARITMA” dır.

Buzsu Arıtma Sistemleri Tecrübesi

12 yılı aşkın ticari tecrübemiz ve 4 yılı aşkın sektörde edindiğimiz birikimlerle, sizlere her zaman daha iyiyi daha iyi fiyatlara sunmayı hedeflemekteyiz.

Geniş Müşteri Portföyü

Sektörde bulunduğumuz süre boyunca, çalışma fırsatı bulduğumuz yüzlerce müşterimiz vasıtasıyla on binlerce insanın evinde ürünlerimiz kullanılmaktadır. Bunun verdiği mutluluk ve sorumluluğun bilinciyle hareket etmeyi kendimize görev bilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve sonrasındaki ilişkiler ve sadece garanti süresince değil cihaz ömrünce Filtre ve yedek parça desteği ile de devam ettirmektir.

Geniş Ürün Yelpazesi

8 farklı markamız ve 45 farklı ürünümüzle kapalı veya açık, pompalı veya pompasız, ev tipi, işyeri tipi ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri olan modellerimizle her türlü talebe cevap verebilmekteyiz.

Gücümüzü nereden alıyoruz.

Çözüm Ortaklarımız

Dünyanın ve ülkemizin önde gelen firmaları ile birlikte siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını birlikte karşılıyoruz.

Son kullanıcı

Mutlu Müşterilerimiz

“İlgili magaza. Sorularınıza hizli bir şekilde cevap alacaksiniz. Ürün bildigim marka. Eksiksiz olarak güzelce kolilenmiş bir şekilde geldi. Sonrasinda eknik
destek olarak görüntülü yardimci oldular. lifetech lt-2b Su aritma cihazi

Beytullah Güneş

İstanbul

“Evimde kullandigim bir modeldi aynisindan annem için sipariş verdim. Montajini kendim yaptim bir sikinti çikmadi. Suyun tadi Markall sulardan bile çok iyi. Filitreleri tak çevir oldugu için degiştirmesi ampul degiştirmekten bile daha kolay. Aynı zamanda kapali sistem oldugu daha hijyenik. Ben memnunum tavsiye ederim.” ComTech EW 520 Tak-çevir

Taşkın Yeşilyurt

Kayseri